قالب وردپرس رایگان مجله ای نخبه

معرفی قالب خبری نخبه

یک پوسته ی وردپرس ایرانی برای سایت های خبری، وبلاگی و مجله ای، پوسته ی نخبه! این پوسته یک طراحی مینیمال و دلپذیر داشته با در نظر گرفتن سلیقه سایت های ایرانی، امکانات رضایت بخشی را برای یک سایت خبری کوچک فراهم کرده است. در ادامه با منطقه ی وردپرس همراه باشید تا برخی از ویژگی های این پوسته را با هم مرور کنیم.

مطالب ویژه 

در این قسمت از سایت، شما میتوانید مطالبی را که مهم تر از بقیه هستند را از یک دسته بندی خاص نمایش دهید.

سایدبارهای چپ و راست 

در سایدبار راست شما میتوانید سه بخش برای نمایش آخرین مطالب دسته بندی ها قرار دهید و همینطور ابزارک های دلخواه خود را در این قسمت قرار دهید. در سایدبار چپ نیز شما میتوانید بخشی برای نمایش آخرین مطالب یک دسته بندی خاص به همراه تصاویر شاخص آن در نظر بگیرید. در این سایدبار یک مکان برای نمایش بنر تبلیغاتی با اندازه ۳۰۰ در ۲۵۰ پیکسل نیز قرار داده شده است.

شما میتوانید در سربرگ سایت نیز لینک شبکه های اجتماعی خود را قرار دهید و به دلخواه خود، هر یک از لینک ها را نمایش ندهید. در هر یک از نوشته ها، دکمه ای برای اشتراک گذاری آن نوشته در تلگرام نیز وجود دارد تا از این طریق بازدید سایت شما افزایش پیدا کند.

کاملا رسپانسیو

فرقی نمیکند شما با چه دستگاهی یا با چه مرورگری سایت را باز میکنید، پوسته ی نخبه در تمام تبلت ها و موبایل ها به خوبی نمایش داده میشود و ذره ای از جذابیت سایت شما کاسته نمیشود. همچنین به دلیل عدم استفاده از موارد جانبی زیاد در پوسته و کدهای بهینه شده، این پوسته سرعت لود بسیار زیادی دارد .

فایل راهنما و درون ریز

در فایل دانلودی شما، یک فایل pdf راهنما نیز وجود دارد که شما را با نحوه ی نصب پوسته و نحوه ی کار با تنظیمات آن آشنا میکند. یک فایل درون ریز هم برای درون ریزی سریع اطلاعات سایت نمونه در فایل دانلودی وجود دارد.

مروری بر برخی از ویژگی های اصلی پوسته ی نخبه:

  • آیکون های اجتماعی در هدر سایت
  • مطالب ویژه در هدر سایت
  • آخرین نوشته های دسته بندی ها در سایدبار راست
  • مطالب ویژه در سایدبار چپ
  • تبلیغات در سایدبار چپ
  • کاملا رسپانسیو و قابل نمایش در موبایل و تبلت
  • سرعت بالا در بارگذاری سایت
  • کاملا رایگان
برچسبها
مطالب مرتبط

دیدگاهی بنویسید.

بهتر است دیدگاه شما در ارتباط با همین مطلب باشد.

0