نمایش برترین مطالب روز ، هفته و ماه وردپرس (بدون افزونه)

در برخی سایت ها به ویژه سایت های خبری  وردپرس  مهبوبترین اخبار به صورت  روز ، هفته و ماه  می بینیم که با عث جذب مخاطب بیشتر می گردد این قابلیت در همه سایت ها قابل استفاده است .برای نشان دادن محتوای خوب یک سایت بهتر است برترین مطالب را در نگاه اول به رخ کاربر بکشیم تا با دیدن آن مطالب حسابی برای خود مانور دهیم. اما متاسفانه برخی از وبمستران عزیز فراموش کردند که محبوب ترین مطالب نباید یک عمر ثابت باشد و معمولا مربوط به اولین پست ها باشد بلکه باید به صورت پویا عمل کند و به صورت روزانه , ماهانه و سالانه تغییر نماید تا کاربر متوجه سایت زنده شما بشود . ا به شما آموزشی میدهیم که میتوانید بدون هیج گونه دردسری و با استفاده از چند تکه کد مطالب محبوب را در قالب وردپرس خود نمایان کنید. همیشه و هرلحظه با شما خواهیم ماند.

خیلی ساده اس!!! برای این کار فایل ساید بار (معمولا با اسم sidebar.php شناخته می شود یا هر قسمت دیگر از سایت ) قالب خود را ویرایش کنید و کد های زیر را در محل دلخواه قرار دهید. قبل از هرکاری سعی کنید از فایل های خود نسخه پشتیبان تهیه کنید.

نکته : کد posts_per_page=10 تعداد نمایش را تعیین می کند و ۱۰ مورد نمایش میدهد که میتونید تغییر دهید.

برای محبوب ترین در هفته :

برای محبوب ترین در روز :

محبوب ترین مطالب روز براساس زمینه دلخواه views نمایش میدهد که معمولا برای همه این زمینه تعریف شده است. برای تغییر یا مورد اطمینان بودن یکی از مطالب خود را ویرایش کرده و زمینه دلخواه خود را مشاهده و بررسی کنید.

برچسبها
مطالب مرتبط

دیدگاهی بنویسید.

بهتر است دیدگاه شما در ارتباط با همین مطلب باشد.

0