پیدا کردن آی دی قسمت های مختلف وردپرس

پیدا کردن آی دی قسمت های مختلف وردپرس

خیلی اوقات برای طراحی وبسایت یا قالب وردپرس نیاز داریم که id دسته ای خاص،نوشته ،نویسنده و… را پیدا کنیم . مثلا می خواهیم یک کوئری وردپرس بنیویسیم که فقط نوشته های دسته ای با آی دی ۲ را نمایش دهد.خیلی از دوستان از پلاگین های نمایش دهنده آی دی استفاده می کنند . اما هیچ نیازی به پلاگین نیست . برای پیدا کردن آی دی قسمت های مختلف وردپرس با دهکده طراحی باشید:

۱-id  نوشته های وردپرس:به قسمت”همه نوشته ها” بروید و هر نوشته ای که می خواهید را انتخاب و ویرایش را بزنید.حالا به آدرس بار مرورگر خود نگاه کنید. آجا که نوشته شده”post=403″ آی دی نوشته شماست.تصویر زیر کاملا گویاست:

1

۲- پیدا کردن آی دی دسته ها و برچسب های وردپرس:به قسمت “دسته ها” یا “برچسب ها” بروید.دسته مورد نظر را انتخاب و ویرایش را بزنید.آدرس بار را نگاه کنید.آنجا که نوشته شده “id=6″ آی دی دسته یا برچسب شماست:

2

۳- پیدا کردن id کاربران سایت: به قسمت کاربران> همه کاربران بوید و بر روی دکمه ویرایش کاربر مورد نظر کلیک کنید. آدرس بار را نگاه کنید و به راحتی آی دی کاربر مرود نظر را پیدا کنید:

3

۴- آی دی دیدگاه ها: به قسمت دیدگاه های بروید و بر روی ویرایش دیدگاه مورد نظر کلیک کنید. به آدرس بار نگاه کنید.آی دی دیدگاه در اختیار شماست:

4

حتما بخوانید   دانلود رایگان پوسته خبری Newspress
مطالب مرتبط

دیدگاهی بنویسید.

بهتر است دیدگاه شما در ارتباط با همین مطلب باشد.